20 листопада – Всесвітній день дитини

В Україні абсолютно здоровими народжуються менше третини дітей. Кожна сьома дитина виховується в неповній сім’ї. У соціально несприятливих умовах, не отримуючи необхідного виховання і освіти, проживають 6 млн підлітків. 

Кожна дитина чекає на диво! Хтось потребує ліків, а хтось шкільний портфель. І ми з вами можемо ці мрії здійснити. Завдяки небайдужим українцям команда благодійного фонду «10 гривень» успішно реалізувала 36 проектів, які допомогли більше ніж 2000 дітей. Наразі триває збір на аспіратор для передчасно народжених малюків Івано-Франківського обласного перинатального центру. 

Івано-Франківський обласний перинатальний центр приймає пацієнток з COVID-19. Тому ризиків ускладнень при виходжуванні малюків стає ще більше і процес лікування може затягнутись на кілька місяців. Дуже допомагає в такому випадку якісний медичний аспіратор. Цей прилад є незамінним при виходжуванні недоношених дітей. Він допомагає контролювати рідину з носових ходів у дитини.

Кожен із вас може зробити маленьке диво! Адже навіть 10 гривень можуть допомогти врятувати чиєсь життя!

Наш сайт – https://10hryven.com.ua/proekty/aspirator-dlya-peredchasno-narodzhenih-malyukiv-ivano-frankivskogo-oblasnogo-perinatalnogo-czentru/

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *