Main Menu

П’ятниця, 20 Вересня, 2019

 

Водний майстер-клас “Вода-джерело здоров’я”

Виявляється мало хто вміє і знає як правильно і яку саме пити воду, хоча кожен чув про те, що людина на 78% складається із ВОДИ… У цей осінній день запрошуємо Вас на цікавий і корисний Майстер-клас «Вода-джерело здоров’я» або «Водопідготовка для пиття» Актуальна інформація по темі питної води! Які джерела води існують поблизу Як визначити якість води Вода і захворювання Як правильно пити воду для здорової і хворої людини. Як вибрати якісний і економічно вигідний джерело води Ph – води та її мінералізація і багато іншого. Зустріч проводить Седоухов АртёмRead More


Тренінг за програмою “Active Citizens” від Британської Ради

Запрошуємо на 3-денний тренінг за програмою “Active Citizens” від Британської Ради, що відбудеться 30,09-2,10 2019 р. у Виноградівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Жігмонда Перені вул. Миру, 54 “Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Мета програми – сприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку шляхом розбудови мережі молодих лідерів, надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності, поваги до різноманіття та вміння вести безконфліктний діалог. У тренінгу можуть брати участь усі зацікавлені особи, віком відRead More


У Підгорянах зявиться новий відпочинково-оздоровчий комплекс

Наразі в місті тривають роботи з будівництва відпочинково-оздоровчо-розважального комплексу “Комфорт” по вул. Свято-Михайлівська, 39. Проектом передбачено влаштування огородженої футбольної та баскетбольної площадки з безшовним гумовим покриттям та розміткою, площадки дитячого ігрового майданчику та Street Workout з комплексним обладнанням. Покриття дитячого ігрового майданчика – травмобезпечне. Також проектом передбачено влаштування нових пішохідних доріжок з асфальтобетонного покриття, влаштування бетонних бортових каменів, лавок та смітників. Освітлення комплексу здійснюється за допомогою автономних світильників.


У мікрорайоні “Паланок” відбудеться дитяче свято

21 вересня з нагоди престольного свята Різдва Пресвятої Богородиці у мікрорайоні “Паланок” відбудеться дитяче свято. У святковій програмі з 15.00 по 18.00 год.: виступи дитячих творчих колективів та юних виконавців, ігри та забави, майстер-класи. Малечу також розважатимуть аніматори, малюючи аквагрим, пускаючи мильні бульбашки, даруючи гарний настрій. З 18.00 по 20.00 год. на дітей чекає дитяча дискотека, де вони матимуть можливість викинути максимум енергії, під улюблені сучасні хіти. Місце проведення: територія центру культури і відпочинку “Паланок” (вул. Графа Шенборна. 4).Приходьте, буде весело!


Патрульна поліція проводили заняття на тему «Стоп булінг» для школярів

Основну увагу на заняттях приділили поняттям про явище булінгу, умови його виникнення, особливості перебігу та види. А також, більш детально закцентували саме питанням профілактики та шляхів подолання булінгу. Патрульні роз’яснили дітям як захистити себе у разі настання подібної ситуації та наголосили на неприпустимості появі булінгу серед дітей. Переконані, що проведення подібних заходів допоможе подолати проблему булінгу у дитячому середовищі та навчить школярів ввічливому та толерантному ставленні до однолітків.