Main Menu

Вівторок, 17 Листопада, 2020

 

На Закарпатті став доступний для проїзду новий міст

На дорозі державного значення Н-09 в смт Буштино, після майже 15-річного простою, завершили проєкт будівництва мостового переходу. За 5 місяців провели ремонтно-будівельні роботи у рамках програми Президента «Велике будівництво».  Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА взяв участь у відкритті Буштинського мосту. Очільник краю наголосив на важливості цього стратегічного об’єкта критичної інфраструктури для Закарпатської області й України загалом: «Закарпатці чекали цього ще з 2006 р, коли був започаткований проєкт будівництва мосту. У 2013 р. його «заморозили». Завдяки Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, ми отримали відповідне фінансування й рішення, сили та засоби. І до кінця листопада – відповідно до календарного плану, як і зобов’язувалися, – здаємо цей об’єкт». 169 м у довжину та 10,5 м у ширину, півтораметрові тротуари з огорожами й перилами по обидва боки – такимRead More


Онлайн концерт з дня нагоди міжнародного дня студента

З нагоди святкування 17 листопада Міжнародного дня студента, кафедра музичного мистецтва Мукачівського державного університету та Палац культури та мистецтв запрошують на онлайн концерт талановитих студентів-виконавців Гість святкової програми – відомий закарпатський гурт “VANDOR”. Концерт транслюватиметься на офіційній ютуб-сторінці Палацу культури та мистецтв, Також його можна буде переглянути на сторінках Палацу культури та мистецтв, відділу культури, МДУ у соцмережах Фейсбук та інстаграм. Початок концертної програми о 18.00 год.


На Закарпатті готуються до першого снігу

Наприкінці тижня температура повітря вдень опуститься до + 4 °. В суботу за прогнозами синоптиків слід очікувати сніг та заморозки. До Нового року – залишається 45 днів. Вітаємо усіх працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом.