Амбулаторії Ужгородщини отримали нові автомобілі від держави

У понеділок, 4 листопада, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко разом з народним депутатом Верховної Ради України Михайлом Лабою в урочистій обстановці вручив ключі від новеньких 9 автомобілів, придбаних для амбулаторій сіл Велика Добронь, Оноківці, Концово, Сюрте, Соломоново, Ратівці, Есень, Коритняни та Невицьке Ужгородського району.

Учасниками заходу стали також заступник голови ОДА Олексій Гетманенко, в.о. директора департаменту охорони здоров’я Єлизавета Біров, голова Ужгородської РДА Еріка Кинєв та медпрацівники амбулаторій району.

Відтепер жителі цих населених пунктів матимуть можливість отримувати оперативну лікарську допомогу. Під час виступу очільник краю зазначив, що нині медицина стає швидшою і доступнішою.

– Це не перша така подія в області. Минулої суботи таку ж допомогу від держави отримали амбулаторії Берегівського району. А це означає, що влада та особисто Президент України Володимир Зеленський приділяє особливу увагу до питання медичного забезпечення людей на селі. Так, в Ужгородському районі за кошти державного та місцевих бюджетів триває будівництво амбулаторій в селах Батфа, Руські-Комарівці та Камяниця, – сказав Ігор Самійлович.

Посадовець також розповів, що незабаром 24 амбулаторії отримають телемедичне обладнання та ще три амбулаторії району – автомобілі. Маємо надію, що невдовзі зможемо забезпечити автотранспортом всі сільські амбулаторії області.

– За роки незалежності України сільська медицина вперше отримує таку допомогу. Можу вас запевнити, що доступна, якісна медицина у сільській місцевості буде впроваджена, а сільські амбулаторії отримають необхідне сучасне медичне обладнання, – резюмував очільник краю.

До слова, Ужгородський район з Держбюджету отримав 21 777 344 грн. Зокрема, на будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини по 5,4 млн грн в селах Есень, Коритняни, Невицьке та Ратівці.

Розпорядженням голови Ужгородської районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік» розпорядниками державної субвенції визначено Есенську, Коритнянську, Ратівецьку, Невицьку сільські ради.

Отримано кошти на телемедичне обладнання для 24 амбулаторій  ЗПСМ та 3 автомобілі для амбулаторій с.Мала Добронь, с.Холмок, та с.Тарновці у сумі 3 140 700 грн.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *