Чому допустили звіряче вбивство поліцейських у Чернігові

Як вже раніше розповідали побиття відбувалося на очах у багатьох людей, однак ніхто не наважився втрутитись. По справжньому моторошні кадри облетіли всю країну, де на підлозі чернігівського супермаркету тягнуть тіло чоловіка, а всі просто дивилися, охорона не втрутилась а касири продовжували працювати.

Трагедія яка викликала багато питань, особливо бездіяльність поліція та оточуючих людей. У центрі уваги опинилися двоє поліцеських і група молодих людей, двоє капітанів Артур Єрохін і Володимир Савон були не у формі – обидва перебували у відпустці, для одного боротьба закінчилася загибеллю а для іншого реанімацією.

Найдивніше сталося далі – людина схожа на Артура Єрохіна нападає на хлопчину у жовтій куртці, згодом відео обривається, далі – у магазин заходить чоловік, схожий на другого поліцейського – Савона, за ним йде один з хлопців, потім один із них намагається вивести з супермаркету чоловіка схожого на Савона, йде боротьба, і знову обрив відео.

Найдивніше сталося коли Савон зайшовши у супермаркет, за яким пішли четверо хлопців, а далі чоловіка без свідомості тягнуть по підлозі і бють лежачого. У магазині багато камер і дивно що, записи показали лише з одної.
Коли залишалися зчитані хвилини до побиття на конфлікт звернуло увагу багато випадкових свідків, його вже знімали з вікон машин. А далі вже жахливі кадри…

tv.segodnya.ua

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *