До розробки стратегії Мукачівської міської ОТГ залучилися Фахівці Ради Європи

Вже відбулася перша робоча зустріч щодо створення статуту Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. Нещодавно розпорядженням міського голови створено робочу груп, яка має розробити та подати документ на розгляд депутатського корпусу.

Допомагатимуть у розробці експерти з питань місцевої демократії Офісу Ради Європи в Україні Максим Лукінюк та Максим Лациба. До складу робочої групи також увійшли юристи виконкому, депутати міськради в.о. старости сіл Нового Давидковова, Нижнього Коропця, Жнятина, Дерцена, Павшина, Лавок, Шенборну.

Фахівці Офісу Ради Європи в Україні побували в Мукачеві, де провели робочу зустріч з міським головою. « Мукачівська міська об‘єднана територіальна громада на впевненому шляху до стратегічного сталого розвитку, зміцнення та впровадження стандартів доброго демократичного врядування, у фокусі якого – тісна взаємодія з жителями», – зазначив керівник проекту Ради Європи “Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні” Володимир Кебало.

Експерт з питань децентралізації Володимир Феськов каже, що є амбіції виробити і прийняти кращий статут тергромади в Україні на базі Мукачівської ОТГ «Мукачівська ОТГ продовжує концентруватись на створенні комфортного середовища для наявних та потенційних жителів. Службовці, старости, експерти УНЦПД розглядають концепти документів. Плануємо ухвалення документів до кінця року», – прогнозує експерт.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *