Друге у історії Ужгорода “Свято Музики 2021”

Вже незабаром, цього місяця, у червні, 21 числа, місто Ужгород долучиться до всесвітнього дня музики, справжнє музичне свято з сучасною закарпатською музикою в Амфітеатрі.

Запрошуються закарпатці котрі люблять музику, слухати, співати, відчувати радість від неї дарувати іншим, Fete de la Musique – на сьогоднішній день це найбільш музичний фестиваль який об’єднує всі народи.

Безкоштовно, але… Цього року ми маємо на меті поставити повний концертний звук з беклайном, світлом, живими барабанами, повноцінним роялем та DJ-пультом в ужгородському Амфітеатрі, щоб і музиканти, і гості отримали повну насолоду від виступів. Тож, після важкого карантину, для цього нам потрібно зібрати не менше 20 тисяч гривень додатково. Ці гроші ми маємо витратити на комунальні, амортизаційні витрати та послуги, обслуговування території, просування в мережі, та повноцінний репортаж з події, що буде показаний у всесвітньому звіті фестивалю.Чим нам можна допомогти, і що взамін:

– Музикантам – ми можемо записати Ваш повний виступ на відео (декілька камер), та зробити професійний звуковий монтаж та мастеринг. В вас буде професійне якісне демо для подальшої кар’єри. Якість записів живих виступів ви можете побачити і почути на сторінці @aliveartcenter та наших друзів @chuyeshbachysh . Це доступно. Вартість – в Директ.

– Ви можете прорекламувати свій бренд під час виступів на нашому світловому екрані. Це вийде в звітах події, як локальних, так і міжнародних. Плюс згадка в партнерах фестивалю.

– Ми можемо запропонувати місце для продажу Вашої продукції під час заходу, який буде йти цілий день, і закінчиться вечіркою.

– Ви можете здійснити будь-який благодійний внесок на розвиток музичного мистецтва Закарпаття. Ми готові до обговорення всіх пропозицій.

Якщо ми зберемо більшу суму, ніж потрібно для проведення чудового свята, ми до копійки направимо ці кошти на закупівлю додаткового музичного обладнання для проведення подій для музикантів Закарпаття на пільгових умовах.

Навіть, якщо немає грошей, ти можеш допомогти поширенням цього допису в своїх сторіс – це буде цінним вкладом в розвиток регіону!

Тож, приходь, грай і створюй музику разом з нами у понеділок, 21 червня в Амфітеатр! Реєструйся в Директ щоб зарезервувати час виступу, або приходь так з інструментами, музичними пристроями, і загалом всім, що здатне відворювати музику!

Також запрошуємо долучитися всіх, хто хоче прийняти участь в технічній допомозі, поширенню інформації, волонтерів, відеографів, фотографів, адже Ужгород має почути та побачити весь світ!

Ми можемо створити свято разом, і показати нас на весь світ! Хай буде музика!

Дата: 21 червня 2021 року

Час: 08:45

Місце: м. Ужгород, Амфітеатр

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *