Фахівці ДСНС Закарпаття розповіли про безпеку жителям села Вербовець

Сьогодні, 27 травня рятувальники Виноградівського підрозділу провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів села Вербовець, Виноградівського району.

Фахівці ДСНС зупинилися на роз’ясненні вимог пожежної безпеки та наголосили на обережному поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях чи у лісових масивах. Крім подворового обходу, фахівці ДСНС навідались і до місцевого ринку, де нагадали жителям правила безпеки життєдіяльності. Також надзвичайники завітали до місцевого дошкільного навчального закладу, де розповіли вихованцям основні правила безпеки в побуті та під час відпочинку на ланах природи.

А от свалявські рятувальники провели планове пожежно-профілактичне відпрацювання серед жителів села Сусково. Тут, також крім подворового обходу надзвичайники завітали до найменших представників населеного пункту – вихованців дошкільного навчального закладу. Послухавши повчальну бесіду на протипожежну тематику, представник ДСНС продемонстрував присутнім правила користування вогнегасником, що викликало неабиякі емоції у дітей.

Аналогічний захід, цього ж дня, провели й воловецькі рятувальники серед жителів села Нижні Ворота.

Кожен учасник роз’яснювальної роботи отримав листівки інформаційного характеру.

У ДСНС України у Закарпатській області

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *