Фінальна подія: аудіовізуальний перфоманс на будівлі хоральної синагоги

Вийти на вулицю з простору галерей і розповісти масштабну історію — просто на стінах історичної будівлі.

Мистецька резиденція Transcarpathia: Inside&Outside запрошує на свою фінальну подію: аудіовізуальний перформанс на будівлі хоральної синагоги (нині Закарпатська обласна філармонія). Перформанс є мистецьким проєктом, що узагальнює досвід учасників/ць резиденції та розповідає про особливості Транскарпастького регіону — такого, яким він побачився нашим митцям та мисткиням.

Над 3mapping’ом працюватиме одна з найкращих українських студій медіамистецтва — Artzebs. У своїй роботі вони будуть використовувати як власні образні рефлексії про Закарпаття та прилеглі території, так і ескізні роздуми 9-ти митців і мисткинь з Ужгорода, Одеси та Києва, котрі працюють на резиденції протягом 3-х тижнів.

Художниця Artzebs Nastya Loyko розповідає: «новітні медіа дають художникам можливості взаємодії з середовищем за допомогою оптичної ілюзії проєкції світла — 3D-mapping’у або картографування. Спираючись на концептуалізм, оптичне мистецтво, поп-арт, мистецькі практики багатьох художників, це «мистецтво на місцевості» є мистецтвом суспільним, відкритою заявою без посередництва галерей, музеїв та інших художніх інституцій»

КРІМ ТОГО, 19 та 20 ЧЕРВНЯ ми запрошуємо вас у віртуальні тонелі-галереї, створені нашими учасниками. Реєстрація на презентації тонелів буде відкрита завтра, чекайте на посилання.

А на 3D-mapping show вхід вільний — просто приходьте на театральну площу!

Мистецька резиденція заснована благодійним мистецьким фондом Dofa fund у партнерстві з Cublo Art-Center та відбувається за підтримки Європейського союзу за програмою House of Europe.

Також ми дякуємо за співпрацю Ужгородській міській раді та Закарпатській обласній філармонії

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *