Кембриджські іспити в Ужгороді


Уявіть-но, всього за декілька місяців Ви зможете отримати сертифікат міжнародного зразку без додаткових витрат та терміну придатності.

Коротенька інформація про кожен з іспитів

English Test (KET)
Це початковий тест із серії Кембриджських екзаменів, який перевіряє здатність спілкуватися англійською мовою в повсякденних ситуаціях на елементарному рівні (А2). Це означає, що ви здатні використовувати англійську мову в повсякденному житті, наприклад, подорожуючи.

Preliminary English Test (PET)
Іспит PET Cambridge English Preliminary – це другий тест із серії Кембриджських іспитів, який перевіряє володіння письмовою та усною англійською мовою на середньому рівні (B1).

First (FCE) – відповідає рівню В2, може бути також рекомендований для старшокласників середніх навчальних закладів відповідно до листа МОН України (№94 від 08.02.2016) і зараховується як 12 балів з англійської мови (Державна Підсумкова Атестація).

Advanced (CAE) – є всесвітньо визнаним екзаменом, сертифікат якого приймають ведучі вищі навчальні заклади та компанії всього світу. Навчальні заклади Австралії, Великобританії та Канади приймають сертифікат САЕ на рівні з TOEFL и IELTS при зарахуванні іноземних студентів на навчання.

TKT (Teaching Knowledge Test) – перевіряє знання методики викладання англійської мови в теорії. Підтверджує знання сучасної методики викладання, інструментів роботи з аудиторією, володіння спеціальною термінологією і вміння користуватися навчальними ресурсами. Успішний результат означає збільшення можливостей для пошуку роботи в Україні та за кордоном.

Нагадуємо, успішне складання міжнародних тестів часто є обов’язковою умовою при вступі до навчального закладу за кордоном, отриманні роботи в іноземній компанії або при переїзді в іншу країну.

Обирайте свій тест і реєструйтесь якомога швидше!

Реєстрація за телефоном – 0504324583

Місце: LIK, Linguistic centre, вул. Фединця, 39, Ужгород

Дата: 9 листопада 2019 р

Час: 09:30

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *