Концертна програма від камерно-інструментального ансамблю “Угорські мелодії” – “Bartok”

Цьогоріч ми святкуємо ювілей – 140-річчя від народження угорського композитора, піаніста і музикознавця-фольклориста Бели БАРТОКА.
16 червня 2021 о 18.30 камерно-інструментальний ансамбль «Угорські мелодії» щиро запрошують всіх на концертну програму «Bartok».
Художній керівник – заслужена артистка України Діана ГАВАТА.

У концерті візьмуть участь:
Іштван ХАЛУС / вокал
Оніко БЕРЛАНЮК / вокал
Катерина ГАЖО / фортепіано, орган
Євген ЦАНЬКО / акордеон
Агнеса БАЧИНСЬКА / флейта
Барток дуже сильно любив дітей, багато творів написав для дітей як вокальних, так й інструментальних. Тому для участі в концерті було запрошено вихованку Чопської музичної школи Ребеку ДЗЯБКО, яка виконає народні пісні. Ще до нас завітає дитячий вокально-інструментальний ансамбль «Естерланц», Ужгородської дитячої школи мистецтв, художній керівник – Рика РІВІС.

Ведуча – Ріта ШИМОН.

ЦІКАВІ ФАКТИ З ЖИТТЯ МИТЦЯ
Геній музики, всесвітньо відомий композитор, етнограф та піаніст Б. Барток залишив яскравий слід у музичній культурі XX століття. Його твори захоплюють слухачів донині. Він перший хто поєднав фольклор з класичною музикою.

Його музичним інструментом було не тільки піаніно, але й фонограф Едісона. Окрім, захоплення музикою, він був ще й колекціонером: збирав мушлі, різні рослини та комахи, а ще угорські меблі. Його іменем називають музичні школи, вулиці та площі, а ще встановлюють пам’ятки. Їх знайти можна в Парижі, Онтаріо, Брюсселі, Будапешті та Лондоні. Знайти міні-скульптуру Бартока можна і в місті Ужгороді. В 1955 році за свою творчість, посмертно, нагороджений Міжнародною премією миру.

Навіть якщо ви не любите класичну музику, то зі спадку в шість струнних квартетів, численних концертів, опер та дитячих педагогічних творів ви точно знайдете щось для себе.

Звертаємо увагу!
Кількість місць обмежена.
Захід проводиться з дотриманням карантинних вимог.
Квитки продаються в касі філармонії та на CONCERT.UA

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *