Концертна програма від Катерини ГАЖО – “Алгебра гармонії”

Бажаєте відчути гармонію? 
Тоді, приходьте 25 травня 2021 року о 18:30 на концертну програму солістки-органістки Закарпатської обласної філармонії Катерини ГАЖО. Завітавши на органний концерт, Ви зануритесь у світ гармонії й затишку, задумів і спокою, надії й очікування, краси і щастя.

Артистка бажає підкреслити важливість гармонії в повсякденному житті, вміння любити себе, насолоджуватися радістю життя.

Назва концерту «Алгебра гармонії» своєрідна. На запитання: «Чому саме така назва концертної програми?», – пані Катерина відповіла наступне: «Чи можливо знайти універсальну формулу для створення художнього, музичного твору або картини? Формулу, за допомогою якої від даного творіння неможливо буде відвести погляду або буде бажання слухати багато разів і діставати натхнення від почутого…

Раціональний початок в освоєнні певного ремесла може дати непоганий результат, може навіть зробити з тебе віртуоза своєї справи. Але для того, щоб створити або відтворити твір особливо та неповторно, потрібно вже дещо більше. Так дійсно, для того, щоб тебе почули, в першу чергу треба мати що сказати. Шукаючи структурно-логічний підхід і готовий рецепт до створення ідеального виконання, виконавець у кінці часто сам того не розуміючи знаходить відповідь у собі, опираючись на власний досвід, почуття, емоції, на щось справді ірраціональне та несвідоме.

Тут поняття «гармонії» використовується у якості образу, який є зв’язаний з світосприйняттям виконавця. А формула – це є ніщо інше, як ідеальне співвідношення в єдиному цілому фізіологічних об’єктивних особливостей сприйняття людини «виконавця» з власним досвідом, індивідуальним естетичним смаком, глибиною внутрішнього світу, гнучкістю та чуттєвістю».

 Ведуча – музикознавець Наталія ПІЦУР.

Вкотре просимо звернути увагу, що музичний вечір відбудеться з дотриманням карантинних вимог. Кількість місць обмежена.
Квитки продаються в касі філармонії та на CONCERT.UA

Дата: 25 травня 2021 року

Час: 18:30

Місце: Закарпатська обласна філармонія

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *