Main Menu

Кращі оперативники Закарпаття отримали нагороди від обласної ради

Сьогодні, 15 квітня, виконуючий повноваження голови обласної ради Йосип Борто взяв участь в урочистих заходах з нагоди 100-річниці заснування служби карного розшуку України. Привітати закарпатських розшуковців прийшли також голова Ужгородської міської ради Богдан Андріїв, представники громадських організацій та ветерани служби.

В актовому залі Національної поліції в Закарпатській області зібралися діючі працівники та ветерани. Святкові заходи розпочалися із виконання Гімну України у музичному супроводі духового оркестру Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Із словами вітання та найкращими побажаннями до присутніх звернувся керівник Нацполіції краю Роман Стефанишин, який зазначив, що саме на працівників цієї професії завжди покладалась найважча робота у боротьбі зі злочинністю. Він щиро подякував ветеранам служби, на яких сьогодні рівняється молоде покоління та побажав усім присутнім міцного здоров’я, успіхів та щастя.

Зі свого боку Йосип Борто висловив подяку від імені голови облради Михайла Рівіса, усього депутатського корпусу та громадськості краю закарпатським оперативникам та передав найщиріші вітання з нагоди свята. Побажав міцного здоров’я, мирного неба, сімейного щастя, благополуччя, успіхів у нелегкій та ризиковій роботі.

Відзначив високу фаховість кадрів, подякував за щоденну професійну віддану роботу, яку виконують оперативники. «Працівники карного розшуку Закарпаття – це фахівці, які доблесно виконують свою роботу, щоб ми могли жити й працювати у спокої та безпеці. У рядах служби я бачу жінок, які на рівні з чоловіками несуть відповідальну службу – їм окрема подяка та вітання!» – підкреслив Йосип Йосипович.

На завершення він виконав приємну місію, вручивши відзнаки обласної ради працівникам управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Тож, за вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю, захисту прав і свобод громадян, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, зразкову дисципліну та з нагоди 100-ї річниці Дня карного розшуку Почесною грамотою обласної ради нагороджено Повханича Івана Івановича – підполковника поліції, начальника відділу розкриття злочинів проти власності.

Грамотою облради нагороджено: Стойку Василя Васильовича – підполковника поліції, начальника сектору розшуку злочинців і зниклих громадян й Філяніна Павла Євгеновича – підполковника поліції, начальника сектору агентурно-оперативної роботи. 
Також Подяку обласної ради оголошено Лешку Василю Івановичу – ветеранові органів внутрішніх справ, колишньому начальнику Головного управління Національної поліції в Закарпатській області – начальнику кримінальної поліції.

До слова також був запрошений депутат обласної ради, колишній керівник закарпатської міліції, генерал-майор Віктор Русин, який наголосив, що розкриття злочину – найвища нагорода для будь-якого оперативника. «Становлення і розвиток такої нелегкої служби лежить на плечах відданих своїй роботі фахівців. Молодому поколінню щиро бажаю здоров’я, сімейного благополуччя, повернення у рідні домівки та удачі», – зазначив Віктор Павлович.

Після урочистої частини учасники зібрання мали змогу послухати концерт у виконанні оркестру та розглянути експозиції музею.

Прес-служба Закарпатської облради
Related News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *