Лідер легендарного гурту ”Акваріум” проведе зустріч для закарпатських фанатів

28 березня в Закарпатській філармонії на вас чекає неймовірна зустріч з лідером легендарного гурту «Акваріум», символом пітерського андеграунду Борисом Гребєнщиковим. Творча зустріч з кумиром – справжній подарунок для фанатів Б.Г. Хтось тільки мріє, а ви можете поспілкуватися з легендою особисто. Хапайтеся за унікальну можливість обома руками!

«Творець епохи» – так говорить про Б.Г. BBC, і, мабуть, це – влучна характеристика для кумира мільйонів. Людина, який створив навколо себе новий світ, нову міфологію, залишається ідолом для декількох поколінь шукачів правди і істини.

Самобутня музика, глибокі тексти, абсолютна відвертість з публікою – за цим приходять на творчі зустрічі з артистом натовпу людей. А ще – за впізнаваним проникливим вокалом, ніби живий губною гармошкою … Так і на цей раз будуть ваші улюблені записки із залу і до болю відверті відповіді.

Творчі зустрічі Б.Г. стосуються серця, а вік – неважливий. Почути культового діяча приходять студенти. А дорослі щиро жалкують, що не мали такий крутий можливості в свої юнацькі роки.

Приходьте, щоб на повну вбирати духовність і філософію неймовірного Б.Г.!

Дата: 28 березня 2021 року

Час: 19:00

Місце: Закарпатська обласна філармонія, площа Євгена Фенцика, 19Uzhhorod, Zakarpattia Oblast

Квитки

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *