Main Menu

Медіа-дискусія організована в рамках медіатренінгу ‘Геть стіну’

афіша

Закарпаття межує з чотирма різними європейськими державами. Яким стінам – фактично кордонам, а також ментальним, культурним, соціальним бар’єрами – протистоїть Закарпаття? І як їх можна подолати? Це питання спільно з аудиторією обговорять історики, дослідники процесів євроінтеграції, німецькі та українські журналісти.

Спеціальна гостя: Ульріке Бутмалоу – журналістка і тренерка з медіа. В центрі її уваги – Східна Європа, Південний Кавказ та Центральна Азія. Як журналіст, вона пише для різних газет, онлайн-порталів та радіостанцій у Німеччині та працює для IDEM (Інститут демократії, медіа та культурного обміну), де вона пропонує воркшопи з питань медіа грамотності, написання матеріалів щодо конфліктних питань, журналістики баз даних, економічних питань, проблем меншини та соціальної сфери, та проведить семінари з теорії та практики якісної журналістики.

Під час заходу глядачі також ознайомляться з результатами українсько-німецького медіапроекту “Геть стіну – ми будуємо мости взаєморозуміння”. Учасники проекту та медіа-тренери розкажуть про те, які соціальні бар’єри вони могли б дослідити, описати, творчо візуалізувати та врешті подолати.

Захід присвячено 30-річчю падіння Берлінської стіни, яка стала символом розділення Європи на Західну і Східну.

Реєстрація за лінком: https://forms.gle/n6EnQUmXXKt6b4n89

Медіа-дискусія організована в рамках медіатренінгу «Геть стіну. Будуємо мости порозуміння в розділеному суспільстві», який організувала Міжнародна мережа журналістів та медіаініціатив з ЄС та Східної Європи n-ost (Берлін). У липні та вересні німецькі та українські тренери провели навчання в Ужгороді, Миколаєві, Дніпрі та Львові.

Місце: Ужгородський Прес-Клуб, пл. Жупанатська, 15/4

Дата: 7 листопада 2019 р

Час: 15:00
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *