Covershow Metallica виступить з симфонічним оркестром на Закарпатті

Що таке Metallica? Група, на якій ми виросли. Це не музика на один сезон, почувши мелодію якій через роки, ми з посмішкою згадуємо минулі дні.

Музика гурту Metallica – це надзвичайно більше, що супроводжує нас на протязі нашого життя, і не має значення, ростимо ми, дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок.

Чому варто піти на Metallica з симфонічним оркестром Tribute show?

  1. Metallica Symphonic Tribute люблять і чекають по всій Європі.
  2. Проект був створений справжніми проффесіоналами.
  3. На концерті ви заспіваєте Nothing Else Matters в один голос з багатотисячним залом.

Metallica Symphonic Tribute – це інтернаціональний проект. Як так сталося?

11 років тому свою діяльність розпочав гурт Scream Inc, колектив, який складається із студентів – фанатів Металіки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були важливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленої групи. Раптово клуби почали один за одним запрошувати Scream Inc, до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами батьківщини.

З 2015 року під керівництво досвідчених концертних промоутерів розпочалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show. Гурт продовжує розвивати оригінальну програму, однак, пік досягнувся тільки зараз, після того як європейські продюсери погодилися на співпрацю.

Дата: 13 грудня 2019

Час: 19:00

Місце: Закарпатський драмтеатр, Ужгород, вул. Толстого, 12

Квитки

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *