Main Menu

Музика легендарної групи ‘Бітлз’ пролунає в Ужгороді

20 травня 2021 року о 18:30 Закарпатська обласна філармонія запрошує вас на проєкт «The Beatles in Jass» відомого одеського джазового піаніста та композитора Олексія Петухова присвячений творчості легендарної групи «Бітлз». Пісні з різних альбомів будуть представлені в зовсім іншому, незвичайному і несподіваному ракурсі, в джазовій інтерпретації.

Олексій ПЕТУХОВ – один з ведучих і активно концертуючих джазових музикантів України. Блискучий імпровізатор та інтерпретатор, автор яскравих і оригінальних джазових перекладень, серед яких сюїти Г. Свиридова «Час, вперед!», «Пори року» П. І. Чайковського, автор музики до вистави-мюзиклу Г. Ковтуна «Конотопська відьма». Часто співпрацює з провідними музикантами України та з-за кордону, такими, як Грегорі Портер, Кевін Махогані, Шенді Рул, Філо Машадо, Артур Інгрід і багатьма іншими.

Максим КОНДРАТЬЄВ – контрабасист, соліст Одеського Національного симфонічного оркестру, учасник численних джазових концертів, фестивалів і міжнародних проєктів. Грає із провідними музикантами Одеси, співпрацював із Bryan Carter, Johny O`Neal, Rachel Terrien, Allan Harris, Gregory Boyd, Judy Niemack, Christopher McBride та ін.

Андрій ГОНЧАРОВ – талановитий молодий виконавець на ударних інструментах. Закінчив Одеське училище мистецтв і культури ім. К. Ф. Данькевича. Брав участь у міжнародному фестивалі «Сучасне звучання органу» (2018 р.). Часто виступає у складі тріо Олексія Петухова.

Ведуча – Ольга ДОНЕЦЬКА.

Нагадуємо, що музичний вечір відбудеться з дотриманням карантинних вимог. Кількість місць обмежена.
Квитки продаються в касі філармонії та на CONCERT.UA

Запрошуємо вас поговорити про джаз та з головою зануритися у світ джазу разом з одеськими музикантами!

Дата: 20 травня 2021 року

Час: 18:30

Місце: Закарпатська обласна Філармонія
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *