На малій сцені проведуть виставу “A Morphine”

Міжнародний фестиваль моновистав «Монологи над Ужем» представляє виставу театру ProEnglish Theatre (м. Київ) «A Morphine», за твором Михайла Булгакова.

Молодий актор Юрій Радіонов демонструє не лише витончену професійну майстерність, глибоке розкриття образу (оминаючи штампи та банальні виверти), але й вміє показати високу сценічну культуру та тонкий смак.

Валіза з одягом, стіл та стілець, ліхтарик, жіночі туфлі та відео-проекція – от, напевно, й вся «зброя» дійства. Саморуйнування, роздвоєність, підкорення волі та тіла наркотикам – на сцені закумулювала одна людина, з гострими очима та усмішкою-блискавкою.

Пластичні замальовки, де виконавець демонстрував свою фізичну вправність, влучно допомагали розкрити історію твору та створити цікавий зовнішній малюнок.

Виникало відчуття, що «галюцинація» не штучно створюється на сцені, а це реальні витівки сили тяжіння. Всі предмети, навіть стілець та стіл, оживали у маревному просторі.

Естетика нуарового стилю створила атмосферу загальної підозрілості з відтінком параної, де панує хворобливий стан булгаківського світу. До того ж, – у цьому «світі», за версією театру, актор декламує текст англійською мовою і це додає особливого шарму постановці, де слово – центральна сила та міць. (Олена ЖАТЬКО, театрознавець).

Режисери вистави – Юрій Радіонов, Олександр Боровеньский

Актор – Юрій Радіонов

Вистава йде англійською мовою.
Квитки в театральних касах: ТЦ «Дастор» (099) 319 26 20; драмтеатр (050) 432-05-57; ляльковий театр (0312) 61-58-01.

Дата: 18 вересня 2019 р

Час: 18:00

Місце: Облмуздрамтеатр, мала сцена, вулиця Льва Толстого 12, Ужгород

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *