На митному посту “Вилок” іноземець мав намір перевезти понад п’ятисот пачок сигарет

На митному посту «Вилок» іноземець «наштовхнувся» на прискіпливих митників

У суботу (13.03.21) вранці на митному посту «Вилок» Закарпатської митниці Держмитслужби інспектори-пошуківці вивели на чисту воду уроженця України, а нині громадянина Угорщини, який намагався у незаконний спосіб перевезти через українсько-угорський кордон понад п’ятисот пачок сигарет без акцизної марки України.

Виїжджав іноземець з України на автомобілі марки «Honda Civic 4DR HYBRID» на угорських реєстраційних номерах. Свідомо обрав спрощений вид митного контролю – «зелений коридор», тим самим декларуючи чесні наміри перетнути кордон. Однак, на підставі аналізу та оцінки ризиків, митники вирішили детально перевірити іномарку.

Цікаво, що при спробі оглянути батарею та виявлення внесених змін до конструктивних особливостей транспортного засобу, зокрема, встановлення додаткової пластини за спинкою сидінь заднього ряду, іноземець почав зізнаватися, що переміщує сигарети.

Відтак, інспектори виявили у перегородці, яка знаходилася між салоном та багажним відділенням на місці призначеної для батареї, тютюнові вироби у кількості 526 пачок торговельної марки «COMPLIMENT BLUE DEMISLIMS», виробництва Швейцарії.

  • Доступ до прихованих сигарет став можливим після відкидання підлокотника, який знаходився на задньому ряді сидінь та демонтажу металевої пластини та зняття заводської металевої пластини, яка кріпилася двома металевими гвинтами. Відтак, митники змогли добратися до отвору, виготовленого кустарним способом, – розповідають інспектори-пошуківці.
    Порушник кордону, який наразі тимчасово не працює, відмовився надавати пояснення. Тож, відносно іноземця складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України.
    Вартість виявлених сигарет потребує оцінки спеціаліста-експерта, а от автомобіль, оцінений у майже 130 тис грн, вилучений на склад митниці до рішення суду.
Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *