На Рахівщині жителька порушувала законодавство у виборчій комісії

Слідчі Рахівського районного відділу поліції проводять досудове розслідування за фактом порушення виборчого законодавства під час проміжних виборів до  Богданської ОТГ. Наразі одній із фігуранток уже повідомлено про підозру 

28 березня під час проведення проміжних виборів на Рахівщині до поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця про порушення виборчого законодавства на дільниці в селі Богдан, що на Рахівщині.

На місці події поліцейські з’ясували, що одна із членів виборчої комісії видала своїй односельці два виборчі бюлетені. 40-річна жінка скористалася обома, після чого вкинула їх у скриньку для голосування.

Цей факт помітив заявник і одразу викликав поліцію. За фактом вказаної події слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 158-1 Кримінального кодексу України, тобто незаконне використання виборчого бюлетеня для голосування виборцем більше ніж один раз. 

Жінці вже повідомили про підозру у скоєнні злочину, максимальне покарання за який передбачає обмеження волі до трьох років.

Окрім цього,  зараз поліцейські проводять перевірку та надають правову кваліфікацію діям  члена виборчої комісії, яка всупереч Закону видала одразу два бюлетені замість  одного. 

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *