На Тячівщині член виборчої комісії умисно надав чоловіку чотири бюлетені, чоловік не пред’явив жодного документа

За фактом порушення виборчого законодавства на Тячівщині слідчі поліції проводять досудове розслідування. Наразі представниці дільничної виборчої комісії вже повідомлено про підозру.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області слідство у справі триває.

Поліцейські Тячівщини повідомили про підозру у порушенні виборчого законодавства члену дільничної виборчої комісії. Слідчі встановили, що у день виборів жінка, діючи умисно, надала чотири бюлетені чоловіку, який не пред’явив жодного документа, що посвідчує особу.

Інцидент мав місце на виборчій дільниці в селі Теребля Тячівського району.Наразі слідчі вже повідомили жінці про підозру у вчиненні злочину передбаченого частиною 3 статті 158-1 Кримінального кодексу України, тобто Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз.

Відповідно до санкції вказаної статті підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *