На Виноградівщині горіла надвірна споруда

Спочатку 12 листопада повідомлення про пожежу в оперативно-рятувальну службу Закарпаття надійшло із с.Гудя Виноградівського району. Осередком загорання стала дерев’яна споруда, що на вул. Гевденя. Пожежу помітили мешканці цього села, коли вже вогонь майже повністю охопив будівлю. Вони й зателефонували на “101”.

На місці події працювали бійці 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів,  які о 21:57 локалізували пожежу. Повна ж ліквідація тривала до 22:30. На жаль, врятувати від знищення полум’ям споруду площею 25 кв. м не вдалося.

А о 22:20 загорілася надвірна споруда на вул. Армійській, що в в смт Тересва Тячівського району. Ліквідовувати пожежу поспішили бійці ДСНС 8-ї державної пожежно-рятувальної частини та вогнеборці місцевої пожежної команди даного населеного пункту.

На момент їхнього прибуття, літня кухня вже була охоплена полум’ям. О 22:45 вогнеборцям вдалося локалізувати загорання на площі 50 кв.м, а о 23:05 ліквідувати повністю.

В обидвох випадках на пожежах ніхто з людей не постраждав. Також компетентні служби з’ясовують збитки й причини виникнення пожеж.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *