На Виноградівщині розпочалися військові збори резервістів

20 вересня в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, заступниця голови райдержадміністрації Єва Данич та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Вантюх взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття військових зборів резервістів другої черги підрозділу територіальної оборони Виноградівського району.

Привітав присутніх із початком навчальних зборів заступник командувача військ оперативного командування «Захід» з територіальної оборони Анатолій Шевченко, військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан та виконувачка обов’язків голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

-« Сьогодні мені надзвичайно приємно бути тут разом з вами, свідомими та мужніми жителями нашого району. Я впевнена, що знання, які ви отримаєте на цих військових зборах, будуть дуже корисними для вас. Тим не менше хочу побажати, щоб отримані знання вам ніколи не довелося застосовувати на практиці.»,- зазначила у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук.

Цьогорічні військові збори резервістів – наймасштабніші з усіх проведених на території району. Військовозобов’язані проживають та начаються у наметовому містечку, яке обладнане всім необхідним: якісними наметами, спальними місцями, навчальними зонами та іншим.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *