На Закарпатті провели другу конференцію з новообраними головами ОТГ

Зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування у форматі виїзних конференцій – ініціатива керівництва облдержадміністрації.

10 грудня у комплексі «Деренівська купіль» відбулася друга конференція з новообраними головами ОТГ.

У заході взяли участь голови територіальних громад Ужгородщини, Перечинщини, так звані «кущі» Великоберезнянського та м. Чоп. Їхні територіальні громади – найбільш спроможні та чи не найпотужніші в області.

Ольга Травіна, заступниця голови Закарпатської ОДА, привітала учасників зустрічі з їхнім обранням на посаду та з тією довірою, яку їм висловили жителі громад.

«Головна мета таких зустрічей – максимально поінформувати вас про пріоритетні напрямки розвитку територіальних громад, обговорити актуальні питання, які можуть виникнути з часом.

Процес децентралізації нарешті надав можливість успішного розвитку кожній територіальній громаді. Водночас перед нами постає багато ризиків і викликів, які ми маємо успішно подолати завдяки консолідації наших зусиль. У форматі відкритого діалогу ми можемо отримати результат, котрий забезпечить розвиток кожної ОТГ і, зрештою, розвиток нашого краю» – сказала Ольга Травіна.

Керівники структурних підрозділів ОДА виступили з доповідями на актуальні теми медицини, соціальної сфери, туризму, культури та ін.

Після кожного виступу учасники заходу мали можливість поставити свої питання й отримати на них відповідь.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *