П’єса ‘Я Чекаю на тебе, мій любий’

За п’єсою Даріо Фо та Франке Раме. Ключ до трактування вистави варто шукати у творчості лауреата Нобелівської премії Д. Фо, наскрізною темою якої є мотиви італійської народної комедії масок у сучасному віддзеркаленні.

Цим і зумовлений спосіб існування актриси на сцені: у вільному контакті з залою вона веде дію у форматі то щирої бесіди, то молитви, то сповіді. Героїня вистави Марія – своєрідна дельартівська Коломбіна, маску якої вдягнено на сучасну жінку. Її сутність складається з гострих протиріч: розпусна і свята, сильна і слабка, турботлива й жорстока, здатна водночас як на самопожертву, так і на вбивство.

Це історія жінки, яка, на перший погляд, має все, а насправді нещасна та глибоко самотня. Марія – єдина жива істота у штучному світі. Героїня відчайдушно і, на жаль, безрезультатно намагається “оживити” своє оточення, чим лише завдає собі болю. Наприкінці, коли вщухли емоційні бурі, жінка вимовляє ключову фразу вистави: “Я чекаю на тебе, мій любий!”, вкладаючи в ці слова біль самотности і життєдайну надію.

Жінка, дружина, мати двох дітей, ув’язнена своїм чоловіком.Чи то через ревність, чи то просто – для порядку.
Хто вона ще? Об’єкт домагань телефонного маньяка? Секс-рабиня чи палка коханка? Свята розпусниця чи розпусна свята?
Героїня вистави на ім’я Марія за п’єсою Даріо Фо та Франке Рамі – і перше, і друге, і третє… Чому?
Бо вона – Жінка.

Дата: 19 жовтня 2019 р

Час: 18:30

Місце: Мала Сцена, вулиця Льва Толстого 12, Ужгород

0956211470
ціна 100 грн.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *