Main Menu

Плюси і мінуси лазерної епіляції: давайте розберемося!

Завданням лазерної епіляції є попадання на цибулину волосся безпосередньо за допомогою променя теплого світла, що викликає її випадіння. Процес дуже простий.
Є деякі речі, які корисно враховувати, коли обираєте, вибрати лазер для видалення волосся чи ні.

Коли робити лазерну епіляцію?

азвичай відповідною є фаза, на якій волосся перебувають у анагені або у фазі росту. Волосся має життєвий цикл, поділений наступним чином: анаген – фаза росту, катаген – фаза розвитку, телоген – фаза припинення життя.

Які запобіжні заходи слід вжити?

Використання перевірених технологій дуже важливо!

Небезпечний діодний лазер попереднього покоління ставить нашу шкіру під загрозу. Завдяки александритовому накінечнику та технології Moveo, сучасний лазер дозволяє обробляти будь-які типи шкіри (фототипи від I до VI), навіть саму засмаглу шкіру, а також ефективно впливати навіть на світле волосся.

Більше не потрібно переривати процедури влітку, а також уникати процедури на темній шкірі.

Регульована тривалість імпульсу в поєднанні з охолодженням шкіри та дією у русі допомагає запобігти пошкодженню епідермісу, викликаному теплом. А сама процедура проходить безболісно.

Александритовий лазер Motux AX з технологією Moveo:

  • Ідеально підходить для всіх типів шкіри
  • Чудово видаляє навіть світле волосся
  • Уникайте опіків завдяки системі охолодження та дії у русі
  • Це можливо цілий рік навіть влітку на засмаглій шкірі

Скільки потрібно сеансів лазера?

Сеанси залежать від ситуації кожного, кожен випадок унікальний. Не можна вважати само собою зрозумілим, що вони зникнуть через рік, так само, як і після року лікування все ще можуть знадобитися додаткові процедури. Безумовно, постійність з часом допомагає зменшити волосся на обробленій ділянці. З часом зменшення росту волосся підтверджується настільки, що ми говоримо про остаточну прогресивну епіляцію.

Лазерна епіляція – хто це може зробити?

Лазерну епіляцію може робити кожен! Бувають ситуації, коли лазер є найбільш підходящим засобом для видалення волосся, не завдаючи шкоди шкірі чи інших проблем.

У деяких випадках, наприклад, для тих, хто страждає на фолікуліт, він лікує все, оскільки усуває дратівливу проблему волосся під шкірою, які викликають спалахи видимого запалення. У цих випадках це необхідний гігієнічний / естетичний вибір.

Фолікуліт – це поверхнева або глибока бактеріальна інфекція, що супроводжується запаленням волосяних фолікулів, це дуже поширене захворювання, викликане видаленням волосся (за допомогою воску, крему для депіляції, бритви) і проявляється пустулами, вузликами та врослими волосками, які викликають біль і свербіж.

Ураження також можуть погіршуватися, перетворюючись на рубці та плями. Влітку, завдяки фотоекспозиції, ситуація ніби покращується, але все ще є приховане запалення, яке спалахує за допомогою традиційних систем видалення волосся.

Які зони найбільш популярні?

Для чоловіків найбільш затребуваною є лазерна епіляція спини, для жінок – пах, пахви, обличчя. Лазерна епіляція на обличчі здається найбільш нешкідливою і легкою для усунення, але натомість вона є найскладнішою і вимагає численних сеансів, перш ніж вдасться видалити волосся на обличчі.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *