Поліцейські Закарпаття зібрали нараду

З трагічних подій на Київщині, де з вини поліцейських загинув маленький хлопчик, слід зробити правильні висновки, аби подібних трагедій більше не повторювалося. Про це йшлося на нараді в облуправлінні поліції Закарпаття.

Сьогодні, 5 червня, в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулася нарада з керівниками територіальних відділів і відділень, обласного апарату поліції. Її провів начальник ГУНП області полковник поліції Роман Стефанишин. 

Основне питання, яке розглядалося на нараді – це реакція керівництва поліції на трагедію, яка сталася в Київській області. Нагадаємо, в місті Переяслав-Хмельницький Київської області від кулі п’яних поліцейських загинув 5-річний хлопчик. І хоча за даним фактом розпочато розслідування, а фігурантів справи заарештовано, дана подія збурила громадськість. Учора, 4 червня, в усіх регіонах України відбулися мітинги протесту біля адмінбудівель облуправлінь поліції. Такий мітинг відбувся і в Ужгороді. 

Очільник поліції Закарпаття полковник Роман Стефанишин висловлює глибоке співчуття родині загиблого хлопчика Кирила Тлявова. 

На нараді з керівниками поліції області було піднято питання дотримання особовим складом вимог законності та правопорядку, неухильного забезпечення вимог трудової дисципліни під час несення служби та гідної поведінки у побуті. 

Роман Стефанишин поставив завдання усім відповідним підрозділам ГУНП області негайно провести ретельну перевірку всіх заяв та скарг громадян щодо ганебної або неналежної поведінки закарпатських поліцейських під час виконання ними службових обов’язків і поза службою.

Окремо було наголошено на відповідальності поліцейських за перебування на службі та за керування автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння. Реакція керівництва на такі ганебні випадки буде миттєвою та жорсткою – звільнення зі служби в поліції. 

–    Громадяни сподіваються на поліцейського як на свого захисника та гаранта забезпечення їх прав і свобод. Тому поведінка самих правоохоронців, як на службі, так і в побуті, має бути бездоганною та взірцевою для суспільства, – наголосив Роман Стефанишин. 
 
Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *