Головне меню

Прес-конференція “Безпека на дорозі – це життя”

У поліції Закарпаття обговорили безпеку на дорозі та способи запобігання аваріям

Сьогодні, 1 жовтня, в Головному управлінні Нацполіції в Закарпатській області за участі начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області Романа Уса, заступника начальника УПД ГУНП в Закарпатській області Олександра Приходька,  начальника управління патрульної поліції Юрія Марценишина та керівника відділу безпеки дорожнього руху Олександра Ковальчука відбулась прес – конференція.

Головною темою розмови стали профілактичні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху впродовж осінньо – зимового періоду 2019 – 2020 років.

Також правоохоронці зазначили, що задля безпеки правил дорожнього руху та правил безпечної поведінки пішоходів та велосипедистів на дорозі, у навчальних закладах проведуть ряд інформаційно – роз’яснювальних заходів.

Поліцейські зазначили, що у зв’язку з великою кількістю ДТП, які відбуваються через порушення правил швидкісного режиму, обгону на найбільш аварійно – небезпечних ділянках автодоріг області встановлять лазерні вимірювачі швидкості TruCAM.

Нарядами поліції буде посилено нагляд за дотриманням вимог експлуатації транспорту та правил дорожнього руху водіями громадського транспорту.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *