Прес-конференція “Безпека на дорозі – це життя”

У поліції Закарпаття обговорили безпеку на дорозі та способи запобігання аваріям

Сьогодні, 1 жовтня, в Головному управлінні Нацполіції в Закарпатській області за участі начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області Романа Уса, заступника начальника УПД ГУНП в Закарпатській області Олександра Приходька,  начальника управління патрульної поліції Юрія Марценишина та керівника відділу безпеки дорожнього руху Олександра Ковальчука відбулась прес – конференція.

Головною темою розмови стали профілактичні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху впродовж осінньо – зимового періоду 2019 – 2020 років.

Також правоохоронці зазначили, що задля безпеки правил дорожнього руху та правил безпечної поведінки пішоходів та велосипедистів на дорозі, у навчальних закладах проведуть ряд інформаційно – роз’яснювальних заходів.

Поліцейські зазначили, що у зв’язку з великою кількістю ДТП, які відбуваються через порушення правил швидкісного режиму, обгону на найбільш аварійно – небезпечних ділянках автодоріг області встановлять лазерні вимірювачі швидкості TruCAM.

Нарядами поліції буде посилено нагляд за дотриманням вимог експлуатації транспорту та правил дорожнього руху водіями громадського транспорту.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *