Психологічні посиденьки в Ужгороді

З вигляду тварини можна зразу зробити висновки до якого ряду вона належить, як полює, як захищає свою територію, хижак вона чи ні . Тобто для виживання у природі вона наділена якимись характеристиками та певною зовнішністю.

І, якщо подивитися на нас людей, то ми, тільки з першого погляду всі однакові. А , насправді, хтось з нас недобачає, хтось занадто великий, хтось малий, хтось з довгим волоссям, а хтось лисий, дехто швидкий, а інший повільний, в когось вузькі стегна а у когось широкі, відмінностей чи мало. Ви можете сказати, що це генетика. Нехай вона.

Так от, передати своїм нащадкам бути з зайвою вагою, це теж чомусь було важливо. Наприклад, у моїй сім»ї часто говорили, що скоріше худий здохне ніж товстий схудне, хизуючись своєю витривалістю. Або казали, що хорошої людини багато не буває. Тобто великий-автоматично хороший, добрий. Кому з нас у дитинстві не хотілося бути хорошим?

А якщо рід зазнав голоду, то потрібно було все доїдати до крихти, інакше це розцінювалося неповагою до предків, інколи переслідувалось покаранням.
Тобто психіка задіє всі захисні механізми, щоб бути у безпеці. І виходить, що нам конче потрібна для виживання любов дорослих, бо саме вони здатні створити найкращі умови. А ми, натомість,. готові робити все, що від нас потребують, і бути такими, як нас хочуть бачити.

У конфліктних ситуаціях, будучи дітьми, нам важко було себе відстояти. Кожна емоція, яку ми не могли видати назовні, так і залишилася мертвою вагою у тілі. З часом, щоб не відчувати себе у негативі, ми знайшли короткий шлях до позитиву – це цукерки. Кожного разу, коли ми були хороші або відбувалося свято, у нас були цукерки.

Тепер, коли відчуття гівно, а гроші є, бо ми дорослі, солоденьке завжди з нами.
Це одна зі звичок справлятися з тривогою та неприємними емоціями. Звісно зайва вага не набирається з повітря, зрозуміло через рот.

Але розмір нашого апетиту все ж таки регулюється психікою. Сьогодні психосоматика прекрасно з цим справляється.

Тому, якщо ви відчуваєте, що всередині вас сидить якась ненажера, або ви їсте не багато, а вага перевищує бажану, ласкаво прошу на групову терапію по психосоматиці зайвої ваги.

Торкнемося таких питань:

Який страх змушує мене їсти стільки, та саме цю їжу?
Яку роль виконує зайва вага?
Яка небезпека стоїть за стрункою фігурою?
Яку емоцію заїдаю?
Що зайвого я не хочу відпустити з свого життя?

Якщо ви зможете самотужки відповісти вже зараз на ці питання, то це вже півшляху до бажаної ваги.
‼ Тих, хто хоче пройти весь шлях, та скористатися допомогою метафоричних карт, буду рада провести у груповій роботі. Ті, хто бачили що таке групова терапія, та вже відвідували мої психологічні посиденьки, знають – буває дуже боляче та слізно.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *