Розмова на тему стратегія бар’єрного простору в Україні на радіо ‘ ‘Єден’ ‘

УжМолРада запрошує Вас у вівторок, 27 квітня, о 15:00 долучитися до 25-го ефіру “Молодіжної політики в дії” на радіо “Єден”, який буде присвячено темі “Стратегія безбар’єрного простору”.

Гостем буде Денис Сухотін – голова Закарпатського обласного товариства осіб з інвалідністю, голова Комітету з питань молоді ВГО “Союз осіб з інвалідністю” (СОІУ).

Тривалість: 15:00 – 15:30.

Під час розмови будемо спілкуватися про те:як Денис в цілому оцінив би текст Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яка включала в себе 6 складових: фізичну, суспільну і громадянську, освітню, економічну, інформаційну та цифрову?

як за останній час змінилася ситуація в нашій області та Ужгороді безпосередньо щодо фізичного елементу безбар’єрності? На чому нам варто зосередити увагу в першу чергу, розробляючи наш місцевий план сталої міської мобільності?

що могло б покращити ситуацію із суспільної і громадянської безбар’єрності? І що робити, якщо представники недостатньо представлених соцгруп самі не проявляють бажання бути більш активними жителями своїх громад?

з чого ми можемо розпочати вже, щоб з кожним роком рівень безробіття в нашому краї зменшувався?

які практичні інструменти можуть бути актуальними для збільшення кількості працевлаштованих та самозайнятих осіб серед соціально вразливих категорій населення?

як Денис оцінює поточний стан справ в області, і якими можуть бути перші кроки для збільшення позитивної динаміки в сфері інформаційної доступності?

Як громадський сектор міг би допомогти владі пришвидшити настання позитивних змін в справі адаптації навчання цифрових навичок для людей з порушеннями зору в системі загальної освіти?

що нам з закордонних успішних практик було б варто втілити в нас, в Україні, в першу чергу?

Долучитися до зустрічі можна за посиланням – http://www.yedenradio.com/ .

Більше інформації можна отримати у Олени Біланіної – ведучої програми.
Примітка: “Молодіжна політика в дії” – проєкт УжМолРади, який має на меті познайомити молодь Ужгорода із поточними ініціативами в молодіжній політиці, їх результатами та тенденціями як в нашому місті, області, країні, так і за її межами.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *