Що вигідніше самокрутки чи акцизні сигарети

Кожний курець на цьому світі рано чи пізно задається питанням про заощадження коштів на тютюн та мінімізацію негативного впливу, неможливо не зустріти на вулицях різних курців, починаючи від сигарет з магазину і закінчуючи самокрутками, в чому різниця між сигаретами та самокрутками. Різниця між ними мінімальна, шкода така ж сама, одне що зрозуміло на них ви будете економити в рази.  

Ціни сьогодні на сигарети в Україні

Залежний курець палить пачку в день, якщо він курить найдешевші, тобто близько 40 гривень, то він витрачає мінімум 1200 гривень на місяць, різниця самокруток в тому, що можна придбати пачку сортового тютюну близько за 80 гривень, з них набити понад 200 сигарет,  тобто вигідніше втричі ніж магазинна і акцизна ціна.

Для різноманіття, курцю можна замінити гільзи на фігурну курильну трубку, що в принципі не всім підходить. Можна купувати великі пакети тютюну, що в рази більше заощадите, якщо придбаєте в інтернет-магазині тут сортового тютюну на 500 грам, що дозволить накрутити до 550 сигарет.

Де більше шкоди

Дане питання цікавить багатьох курців, особливо тих, які переходять з фабричних сигарет на самокрутки, тому відразу сказати буде важко, обидва види містять нікотин, по друге негативні наслідки куріння якого б там не було шкідливе, написи на пачках кажуть нам про хвороби раку, серця пухлин і інше. Якщо вже проаналізувати вміст сигарети, то варто відзначити таку речовину як нікотин, курці від нього найбільш залежні але вона найменш шкідлива речовина в сигареті.

Люлька, яку смакують не взатяг, у котрого також присутній нікотин вважається менш шкідливим бо містить меншу кількість шкідливих речовин, для якої використовують табак із сировини високої якості, що набагато краще ніж сигарети.

Вейпи однозначно менш небезпечні ніж звичайні сигарети, тому, що електронні сигари створюють пар а не дим, що дає курцю вдихати менше нікотину, аніж він би міг. Але навіть якщо вибрати безнікотинову речовину, це не значить що організму не буде шкідливо. Основними компонентами будь-якої речовини для вейпу є пропиленгліколь і гліцерин. Під час нагріву спіралі вейпу утворюється дрібнодисперсна пара, яка легко вдихається і не обпікає дихальні шляхи.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *