Сублімаційний друк на кружках: як перетворити цю справу на прибутковий бізнес?

Багатьом людям подобається, коли їх речі мають індивідуальність, яка щось говорить і про саму людину. Особиста кружка, будь-то в офісі або вдома – це той предмет, до якого більшість ставиться досить трепетно. Якщо кружку прикрашає смішний або характерний малюнок – це завжди приємно. Тому друк сублімації на кружках – це прибуткова справа, яка завжди допоможе заробити заповзятливій людині. Бізнес на сублімації сувенірної продукції – це цілком реальне для початківця рішення. Величезних вкладень не буде потрібно.

Технологія сублімації

Друк сублімації дозволяє перенести на поверхню будь-який малюнок. Можна друкувати на кераміці, порцеляні й навіть на пластиці. Є типові розміри чашок, але бувають і незвичайні форми, на які теж можна переносити малюнок. Для цього буде потрібно спеціальний сублімаційний прес і сублімаційні чорнила, придбати які можна на сайті: https://mak.trade/sublimatsionnye-chernila/. Нанести зображення можна на будь-яку поверхню.

Друк відбувається так:

  1. Спочатку зображення наносять на сублімаційний папір.
  2. На самій кружці завдано спеціальний полімерний шар – саме на нього буде перенесена картинка.
  3. Зображення розміщують на поверхні потрібним способом.
  4. Картинку притискають в термопрес і впливають високою температурою.

Чорнила переносяться в полімерний шар, залишаючись настільки ж яскравими, зображення зберігає свою чіткість.

Як почати бізнес?

Для старту бізнесу в області друку на кружках вам знадобиться:

  • чорнило для сублімації;
  • термопрес для кружок;
  • картриджі;
  • сублімаційний папір(купити його можна тут);
  • заготовки кружок під друк.

Якщо ви плануєте додати до послуг друк на футболках, це зробити дуже легко: такий спосіб дозволяє друкувати і на тканині. Тоді потрібно додати заготовки футболок до списку матеріалів. Чашки та футболки зазвичай найвигідніше придбати оптом.

Додатково потрібно порахувати витрати на оренду приміщення і зарплату співробітника, який буде займатися виконанням друку. Якщо ваші клієнти приходять з інтернету, то орендувати спеціальну студію необов’язково: все обладнання можна розмістити навіть вдома, а замовлення на перших порах виконувати самостійно.

Для початківців власників студій складність може представляти пошук клієнтів. Рекомендується заздалегідь підшукати компанії, які готові замовити у вас велику партію кружок, тоді вкладення почнуть відбиватися в перші ж дні роботи нового бізнесу.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *