Театральне шоу “Точка G” в Ужгороді

У США жанр комедійної імпровізації є найвідомішим театральним форматом за останні 30 років. Нарешті й український глядач розкуштував імпровізацію – кожне шоу “Точка G” супроводжує солдаут.

І це не дивно: глядачів надихає максимальна ступінь замученості у процес створення шоу. Ми звикли, що у всіх комедійних форматах є режисер, авторська група, актори, всі номери і жарти завчасу прописують і репетують. А у “Точці G” актори не мають ні найменшого поняття, що і як їм прийдеться грати. Увесь юмор, що відбувається на сцені, вони генерують разом з глядачами в режимі реального часу.

Творець і ведучий шоу – Юрій Кляцкін. На протязі 15 років він був актором, режисером і педагогом театру-студія імпровізації “Чорний Квадрат”. Створене ним перше в Україні імпровізоване шоу “Сексуальне Чтиво”, всі 4 роки існування, з 2014-го по 2018-й, збирало аншлаги. У 2018-му він створив першу в Україні “Школу Імпровізації”. А тепер увесь цей досвід втілився у новому шоу – “Точка G”.

У “Точці G” він з’єднав все найкраще: десятиріччями відточувати традиції американських імпрів-шоу, 4-річний досвід адаптації цього жанру в Україні і свіжу кров – нові молодіжні формати імпровізації.

Якщо у театрі ти звик просто без участі споглядати, то тут ти відчуєш себе режисером.

Дата: 29 вересня 2019 р

Час: 19:00

Місце: Закарпатський драмтеатр, Ужгород, ул. Л. Толстого, 12

Квитки

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *