Товарна партнерка найкращий старт для арбітражника

CPA-мережа – це партнерська програма, що реалізовує фізичні продукти, в арбітражі якої можна знайти безліч товарів, що поділені на декілька категорій, в тому числі:

Аксесуари – це можуть бути окуляри, годинники та різна біжутерія

Електроніка – світ гаджетів

Одяг, взуття різні товари для спорту, краси та здоров`я

Широкий асортимент оффер-листів на ринку, де можна знайти товар майже під будь-який трафік, якщо ж вам імпонує робота з українськими CPA-мережами тоді вам детальніше.

Більшість арбітражників розпочинають з товарки, для багатьох такий спосіб здається найбільш простий – ви привели людину на посадкову сторінку і він залишив заявку, підтвердив її – ви отримуєте нагороду.

Арбітражнику не потрібно переживати за товар, адже всі ризики бере на себе рекламодавець, ваша задача генерувати якісний трафік для нього. Товарна партнерка служить вашим гарантом і технічним помічником.

Як правильно вибрати найкращу товарну партнерку або ж CPA-мережу?

З кожним днем товарних партнерок стає все більше основною проблемою арбітражників і вебмайстерів є пошук чесної CPA-мережі, під словом чесної ми розуміємо товарну сітку, яка буде максимально прозорою в роботі, маючи актуальні товари, платить своєчасно і знімає всю головну біль інтеграції з плеча партнера, ми пропонуємо ознайомитися з найкращими українськими CPA-мережами і товарними партнерками:

PrimeLead;

CashPort;

Univer-Mag;

SalesDoubler;

Partent.Courier;

Babos;

Drop1;

NewTrend;

LetMeAds;

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *