Тренінг по заснуванню власної справи

Ресурсний центр у Закарпатській області ГО «Справа Кольпінга в Україні» запрошує внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців ООС\АТО та членів їх сімей, які проживають в Закарпатській області, на курси по заснуванню власної справи, ми також пропонуємо разом з силікагель оптом починати власну справу.

І. Коли відбудуться курси?
– З 6 по 9 червня 2019 року заплановано проведення 4-денного бізнес-тренінгу по започаткуванню власної справи. В рамках проекту учасники бізнес-тренінгу матимуть можливість взяти участь у конкурсі на отримання міні-гранту на основі поворотної фінансової допомоги для відкриття власної справи.

ІІ. Хто буде проводити курси?
– Курси проводитиме висококваліфікований тренер, який не лише навчить основам організації бізнесу (формувати власний бізнес та складати успішний бізнес-план), але й буде здійснювати супровід протягом реалізації бізнес-плану.

ІІІ. Харчування та проживання.
– Всі учасники будуть мати можливість проживати в готелі “Гостинний дім”, де і буде проводитись тренінг. Також учасники будуть забезпечені триразовим харчуванням, а тим, хто проживає за межами міста Ужгород, буде організовано безкоштовний проїзд.

ІV. Як можна зареєструватись?
– Анкету можна заповнити в електронному виді на сторінці Facebook або особисто в Ресурсному центрі.
Отож, якщо ви перебуваєте в пошуку роботи, у вас є цікава ідея, на яку не вистачає коштів, звертайтесь до Ресурсного центру, отримайте інформацію щодо можливості започаткування власної справи, може це і буде місце вашої професійної діяльності на все життя.

Участь у заході – БЕЗКОШТОВНА!
Наша адреса:
м. Ужгород, вул. Швабська, 25,
3-й поверх, каб. 4 та 5
Електронна адреса:
[email protected]
Facebook:
https://www.facebook.com/kolpingrc.zak/
Телефон:
+38(066)-079-86-08

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *