Тренінг психолога Марії Гички

Кількість учасників – до 8чол.
Тривалість тренінгу: 2 год.
Ціна участі: 250грн.
Обовязкова попередня реєстрація та передоплата 100грн.
Контактний телефон – 0958740700

Наші діти тільки зовні схожі один на одного, психічно вони можуть бути абсолютно різними і відрізнятися один від одного настільки, наскільки, наприклад, кішка відрізняється від пташки. Не розуміючи, ігноруючи їх індивідуальні особливості, маючи своє, «єдино правильне» уявлення про ідеальну долю своєї дитини, ми не тільки ніколи не зробимо з пташки рибку, але навіть не дамо йому шансу стати кращим в тому, що йому від природи дано.

Тільки навчившись розуміти суть векторів, їх природні завдання і комплементарні їм властивості і бажання, ми допоможемо своїм дітям, та й самим собі, реалізувати свій потенціал в повній мірі, бути щасливими на всіх рівнях взаємодії – особисто, в парі і в суспільстві.

Ведуча:
Марія Гичка-Сидор- практичний психолог та керівник центру “Спаси і сохрани”, арт-терапевт, психолог в напрямках позитивної, гештальт, дитячо-юнацької психотерапій, спеціаліст в роботі з гіперактивними дітьми, сертифікована ведуча трансформаційного тренінгу “Від гусениці до метелика”, член Української Спілки Психотерапевтів, член ГО “Ассоціація арт-терапевтів Закарпаття”.

Дата: 23 листопада 2019 р

Час: 10:00

Місце: м. Ужгород

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *