У Дубках започаткували Дендропарк

У четвер, 11 квітня, в Урочищі Дубки неподалік обласного центру Закарпаття провели закладку насаджень майбутнього дендропарку. У традиційному щорічному заході, який пройшов у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», взяли участь голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс, керівники і працівники структурних підрозділів ОДА, обласного управління лісового і мисливського господарства, Ужгородського лісгоспу, вихованці шкільного лісництва Кам’яницької ЗОШ І–ІІІ ступенів. Про це повідомляє carpathia.gov.ua.

Упродовж кількох годин учасники акції на 30-ти сотинах урочища висадили 900 дерев 16-ти порід. Серед них – традиційні для Карпат вільха, дуб, ясен, береза, сосна, клен, горіх тощо. Своє місце зайняли на плантації й екзотичні гінкгобілоба й хурма кавказька. Саджанці останньої наші лісівники спеціально виростили в розсаднику аби приживити на Закарпатті нетрадиційну для краю лісову культуру.

Молоді деревцята, коли зміцніють й підростуть, розсадять у новому дендропарку на території урочища, облаштують там доріжки для прогулянок, альтанки й лавиці для відпочинку. Після закінчення роботи юні натуралісти шкільного лісництва отримали з рук керівника краю пам’ятні подарунки.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *