У Мукачеві відбудеться Всеукраїнський форум ‘Студенство’

Міністерство молоді та спорту України спільно з Закарпатською обласною державною адміністрацією запрошує студентів на Всеукраїнський форум Студентство – авангард державотворення 6 – 8 листопада в місто Мукачево.

Протягом трьох днів учасники форуму поринуть у минуле, щоб дізнатися краще історію Україні, проаналізувати її вплив на формування національних цінностей, які стали основою для свідомості українця. Дізнаються про особливості адвокаційних кампаній, поетапність їх реалізації, обговорять інші дієві механізми налагодження діалогу між представниками громадянського суспільства та органів державної влади.

Окрім цього здобудуть навички вільного та свідомого громадянина, який знає свої права та ними користується, вміє налагоджувати діалог та співпрацювати із органами державної влади, місцевого самоврядування та громадських об’єднань. Наприкінці Форуму учасники також напрацюють своє бачення розвитку національно-патріотичного виховання студентської молоді в Україні.

Спікерами та модераторами форуму будуть практики, які довгий час уже працюють над формуванням свідомого громадянського суспільства.
Нагадуємо, що Студентство – авангард державотворення :
– круті спікери, цікаві теми та заряд мотивації
– корисний та цікавий інтерактив, спрямований на здобуття нових навичок та практику
– безліч нових знайомств та нове середовище активної молоді

Для участі необхідно зареєструватися до 24 жовтня 2019 року за посиланням bit.ly/sad2019_ua

Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням та роздатковими матеріалами. Проїзд за рахунок учасників або відряджаючої сторони.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Viktoriia Sisetska тел. +38063-624-97-19

Дата: 6 листопада 2019 р

Час: 10:00

Місце: Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, площа Народна 4, м. Ужгород

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *