У Нижньому Коропці очікується ремонт адмінбудівлі

У селі Нижній Коропець Мукачівської міської ОТГ за 250 тисяч з перевиконаного бюджету відремонтують дах на сільській раді, замінять вікна та двері! За 9 місяців 2019 року громада села перевиконала бюджет на 150 % ! Магдалини Молнар – в.о. старости села Нижній Коропець розповідає, через брак грошей крівлю на місцевій сільській раді не ремонтували майже 40 років.

Старий шифер у настільки аварійному стані, що під час дощів їм доводиться ставити відра та парасольки. З проханням допомогти відремонтувати дах сільської ради вони неодноразово зверталися навіть у район.

Однак зараз , у села нарешті з’явилася можливість самотужки вирішити це питання. За дев’ять місяців цього року громада перевиконала бюджет на 388,279 гривень , частину з них – 150 тисяч вирішили залишити у резерві, а 250 тисяч спрямувати на ремонт даху сільської ради площею 300 квадратних метрів. Рішення підтримали й на минулій сесії Мукачівської міської ради.

Для села це питання надзвичайно важливе і потребувало негайного вирішення, – розповідає Магдалина Олександрівна, адже крівля аварійна і небезпечна для людей, вони постійно боялися щоб шматок штукатурки чи шиферу не обвалися комусь на голову. Тому в першу чергу ремонтуватимуть дах , старий шифер замінять на металочерепицю, за решту грошей які залишаться замінять старі дерев’яні вікна на нові енергозберігаючі та встановлять нові вхідні двері.

Надішліть коментар on "У Нижньому Коропці очікується ремонт адмінбудівлі"

Надішліть коментар

Ваш email адреса не буде опублікований.


*