У Нижньому Коропці очікується ремонт адмінбудівлі

У селі Нижній Коропець Мукачівської міської ОТГ за 250 тисяч з перевиконаного бюджету відремонтують дах на сільській раді, замінять вікна та двері! За 9 місяців 2019 року громада села перевиконала бюджет на 150 % ! Магдалини Молнар – в.о. старости села Нижній Коропець розповідає, через брак грошей крівлю на місцевій сільській раді не ремонтували майже 40 років.

Старий шифер у настільки аварійному стані, що під час дощів їм доводиться ставити відра та парасольки. З проханням допомогти відремонтувати дах сільської ради вони неодноразово зверталися навіть у район.

Однак зараз , у села нарешті з’явилася можливість самотужки вирішити це питання. За дев’ять місяців цього року громада перевиконала бюджет на 388,279 гривень , частину з них – 150 тисяч вирішили залишити у резерві, а 250 тисяч спрямувати на ремонт даху сільської ради площею 300 квадратних метрів. Рішення підтримали й на минулій сесії Мукачівської міської ради.

Для села це питання надзвичайно важливе і потребувало негайного вирішення, – розповідає Магдалина Олександрівна, адже крівля аварійна і небезпечна для людей, вони постійно боялися щоб шматок штукатурки чи шиферу не обвалися комусь на голову. Тому в першу чергу ремонтуватимуть дах , старий шифер замінять на металочерепицю, за решту грошей які залишаться замінять старі дерев’яні вікна на нові енергозберігаючі та встановлять нові вхідні двері.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *