У парку “Перемоги” розпочався фестиваль “Свято закарпатського меду”

Сьогодні розпочав свою роботу фестиваль «Свято закарпатського меду», який проводиться у місті над Латорицею відповідно до розпорядження міського голови Мукачева Андрія Балоги з 21 по 22 вересня 2019 року у парку «Перемоги» з 11.00 до 22.00 год.

За більш ніж десятилітню історію свого існування, свято набуло популярності серед мукачівців та гостей нашого міста, адже тут кожен може придбати цілющу продукцію бджільництва, поспілкуватися та отримати потрібну інформацію від людей, які протягом тривалого часу займаються розведенням бджіл та виготовленням меду та інших супутніх продуктів.

За доброю традицію і, цього 2019 року, отець Іван Цап та отець Василь Зубак здійснили процедуру освячення меду та благословили сьогоднішню подію, її учасників та гостей, а також побажали їм усіляких гараздів та успіхів у своїй нелегкій та потрібній праці.

Тож «Свято закарпатського меду» у Мукачеві розпочалося та продовжує свою роботу, а кожен з нас має чудову нагоду стати його учасником, відвідавши привітний парк відпочинку та дозвілля «Перемоги» і долучившись до святкової культурно-мистецької програми та підтримки тих, хто радо ділиться з нами результатами нелегкої праці.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *