У поліції Закарпаття обговорили підготовку майбутніх кадрів та підвищення кваліфікації діючих співробітників органу

В Ужгороді відбулася зустріч керівника Управління кадрового забезпечення з директором Центру післядипломної освіти, заочного та дистанційного навчання Львівського державного університету внутрішніх справ.

Сьогодні, 5 червня в рамках профорієнтаційних заходів з відбору кандидатів на навчання за державним замовленням до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції, начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в області підполковник поліції Олександр Боднарчук  провів робочу зустріч з директором Центру післядипломної освіти, заочного та дистанційного навчання Львівського державного університету внутрішніх справ полковником поліції Ігорем Стахурою.

За участі працівників відділу комплектування кадрового апарату представник ВНЗ розповів про структуру та діяльність університету, який є профільним в системі МВС Західного регіону нашої держави, а також детально зупинився на умовах вступної кампанії. Предметом обговорення  стали й актуальні питання, пов’язані з підвищенням освітнього рівня молодшого складу поліції ГУНП в Закарпатській області та залученням  їх до здобуття за державним замовленням вищої освіти освітнього ступеня бакалавр за заочною формою.

За результатами конструктивного діалогу досягнуто позитивні домовленості про активізацію по ГУНП в Закарпатській області роботи з відбору поліцейських на навчання до Львівського державного університету внутрішніх справ, оформлення на них відповідних документів. 

Також, полковник Ігор Стахура порадив для майбутніх здобувачів вищої освіти отримати більш детальну інформацію на офіційному вебсайті університету: http://www.lvduvs.edu.ua.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *