У пошуках мами: 5-річна дитина бігала на автодорозі Київ-Чоп

На автодорозі міжнародного значення Київ-Чоп, у селі Ракошино місцеві жителі помітили дитину, яка йшла проїжджою  частиною без нагляду дорослих. Поліцейські Мукачівщини встановили сім’ю, хлопчика. Зараз  дитина поряд з  рідними,  загроз його життю та здоров’ю нема

Поліцейські Мукачівського районного відділку поліції  оперативно  відреагували на повідомлення у соцмережі, яке стосувалось  пошуку рідних малолітнього хлопчика. У дописі, який був оприлюднений учора, 12 січня, близько 13.15 години, йшлося, що на автотрасі міжнародного значення,  яка  пролягає через село Ракошино,  поміж автомобілів бігає малолітня дитина. Перехожим хлопчик розповів, що  пішов з дому у пошуках мами. 

Працівники групи реагування патрульної  поліції Мукачівщини миттєво виїхали до населеного  пункту. Дитина на час пошуку батьків перебувала у місцевому монастирі, куди її забрали небайдужі місцеві. За лічені хвилини працівники поліції встановили батьків хлопчика та розшукали будинок, звідки дитина самотужки дібралась до траси. Як з’ясували правоохоронці, ні бабуся,  ні вітчим не помітили, що дитина без  дозволу вийшла з подвір’я. 

Наразі з родиною працюють ювенальні поліцейські, адже такі випадки не можуть залишатися поза увагою. Маленькі діти потребують постійної уваги та турботи дорослих, адже залишаючи дитину без  нагляду, ви наражаєте її на небезпеку. 

Зараз хлопчик перебуває  вдома, його здоров’ю загрози нема.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *