У селі Матієво відкрили меморіальну дошку учаснику АТО

24 травня 2019 року у Матіївській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь учасника АТО Вадима Турченка.

Участь у відкритті меморіальної дошки взяли голова районної ради Віталій Любка, родичі загиблого, військовослужбовці та прикордонники, учнівська молодь та жителі села.

Багато теплих слів прозвучало цього дня на адресу Героя. І його рідні, і побратими згадують про нього як про прекрасну людину, надійного друга і товариша.

Про сумну звістку, яка прийшла у родину в 2015 році, та як зустрічали полеглого героя усім селом, розповів родич, директор школи Василь Шетеля. Він також наголосив, що сьогодні нам єдине під силу – віддати честь патріоту України, який загинув за мир для своїх дітей, і завжди пам’ятати тих, хто віддав своє життя за наше мирне та щасливе майбутнє. Зворушливим був вірш про дідуся, який розповів онук учасника АТО Вадим.

Право відкрити пам’ятний знак воїну, який виконував обов’язок перед Батьківщиною в зоні АТО, надали донькам бійця Діані та Ірині, а також членам учнівського самоврядування школи. Всечені отці провели освячення меморіальної дошки.  Після чого до пам’ятного знаку були покладені квіти-шани.

Пам’ять про загиблого воїна, який віддав своє життя за цілісність України, вшанували хвилиною мовчання.

Довідково:

Народився 20.11.1974 р. Вадим Турченко віддав прикордонній службі 22 роки свого життя. Розпочинав свої трудові будні з охорони державного кордону на КПП «Вилок». Ніс службу на різних прикордонних відділеннях Закарпатської області. За несення військової служби був нагороджений орденом «За хоробність».

У 2015 році старший прапорщик Вадим Турченко, інспектор прикордонної служби І-ої категорії, командир І-ої групи відділення прикордонного контролю, був мобілізований до складу збройних сил, які брали участь в АТО на території Донецької області в секторі «М». Помер 31 березня квітня 2015 р. під час несення служби у районі міста Маріуполь.

З дружиною Єлизаветою виховував двох доньок.

Виноградівська районна рада

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *