У селі Сільце встановили сміттєві баки для сортування

В рамках проєкту ” За чисте повітря та здорове довкілля” у селі Сільце за ініціативи Звенислави Чорнак та Світлани Ізай встановлено сміттєві баки для сортування. Їх розміщено в центрі села навпроти автостанції-3 баки по 1100 літрів, 3 баки по 240 літрів біля Сілецької ЗЗСО I-III ступенів та 6 баків по 240 літрів розставлено на сільських кладовищах.

Цей проєкт було вирішено реалізувати у зв’язку із значним забрудненням в селі за рахунок спалювання сміття та викидання його в річку. Він був спрямований на забезпечення села спеціальними контейнерами для сортування сміття ( папір,пластик,скло) з метою подальшої переробки.

Дякуємо за підтримку голові Кам’янської ТГ Станинець М.М. та старості села Сільце Глушко О.А. Сподіваємось на подальшу співпрацю, так як ще є над чим працювати.

Проєкт реалізується в рамках пітчигу в Кам’янській ОТГ за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні в партнерстві з Кам’янською територіальною громадою та ГО «Молодіжна платформа».

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *