У Широцькій ЗОШ I-II ступенів замінили дах

Потреба в заміні даху Широцької ЗОШ І-ІІ ступенів, що на Хустщині, виникла кілька років тому, коли почала затікати стеля у класних приміщеннях. Тому, керівництво району всіма можливими зусиллями вжило заходів щодо заміни старого шиферного покриття школи на нове із утепленням даху, повідомляє zak-pod.com.ua з посиланням на хустську райдержадміністрацію.

Школа розташована у гірській місцевості. Як і в багатьох інших селах – це один навчальний заклад. Кілька років тому було проведено реорганізацію закладу через незначну наповнюваність.

На даний час тут навчаються 25 школярів.

Голова Хустської райдержадміністрації Назарій Павлій зазначив: «Окрім того, що в Широцькій ЗОШ виконали заміну покрівлі, також утеплилось горище. 

Завдяки постійній підтримці Народного депутата України Валерія Лунченка, депутата Закарпатської обласної ради, секретаря бюджетної комісії Мирослава Білецького та депутатського корпусу ми маємо змогу створювати належні комфортні умови для освітян Хустського району. Також, хочеться відмітити, що оновлення торкнеться майже кожної школи в районі, а їх – майже півсотні».

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *