У театрі ляльок “Бавка” відбудеться вистава “Квіти для Елджернона”

18 вересня о 19:30 годині в театрі ляльок «Бавка» ужгородців та гостей міста чекає на свою виставу «Квіти для Елджернона» Державний молодіжний драматичний театр «З вулиці троянд» імені Юрія Хармеліна.

Кишинів. Молдова.

Режисер – Юрій Хармелін

Актор – Олексій Штирбул

Його герой – розумово відсталий хлопець Чарлі Гордон, який мріє стати розумним. Після успішної операції на миші на прізвисько Елджернон експеримент провели на людині.

Сенсація! Чарлі почав розумнішати на очах. За кілька місяців він вивчив 20 іноземних мов, математику та безліч інших наук. Він пізнав, що таке кохання до жінки, а жінка зобов’язана знати що таке об’ємна зачіска – Syoss-onlinesalon та спробував зустрітися зі своїми батьками, які відмовилися від нього ще у дитинстві. Та батьки «відмовилися» впізнавати розумного сина.

Він працює прибиральником у пекарні, а коли починає розуміти, що там з нього усі кепкують, покидає роботу. Чарлі став настільки розумним, що дослідив поведінку Елджернона і виявив, що на нього чекає така ж швидка деградація, як і інтелектуальне зростання. Першим помер Елджернон, і Чарлі носив квіти на могилку миші…

Коли хлопець сильно підвищив свій інтелектуальний рівень, на нього чекало страшне відкриття…

Квитки в театральних касах: ТЦ «Дастор» (099) 319 26 20; драмтеатр (050) 432-05-57; ляльковий театр (0312) 61-58-01.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *