У Закарпатському РВ АМУ провели онлайн-практикум для територіальних громад краю

Закарпатське РВ АМУ провело черговий онлайн-практикум для територіальних громад краю

21 квітня 2021 року Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України провело онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Оновлені законодавчо-нормативні основи комплексного просторового планування територіальних громад». Модератором заходу був Микола Пігуляк, головний архітектор Закарпатської області.

Практикум розпочався з вітального слова виконавчого директора Закарпатського РВ АМУ Олега Лукші, який представив тему заходу та модератора. Водночас, Олег Лукша нагадав про важливі для територіальних громад законопроєкти, розроблені за участі АМУ, зокрема №5066 і №5066-1 щодо збільшення частки зарахування ПДФО до бюджетів громад до 65%.

Модератор заходу Микола Пігуляк розпочав практикум з пояснень особливостей системи планування території України на державному, регіональному та місцевому рівнях, зокрема через зміни в адміністративно-територіальному устрої країни.
Окрім цього, пан Пігуляк розповів про суть містобудівної документації, а саме Генеральний план, Комплексний план просторового планування території громади.

Вагомою та особливо цінною стала частина практикуму, у якій модератор доніс до учасників заходу концепцію змін та законодавчо-нормативні основи комплексного просторового планування територіальних громад у сфері містобудування та архітектури, а також зміни у структурі управління уповноважених органів містобудування та архітектури на регіональному та місцевому рівні.

Нагадаємо, що через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *