У Закарпатті знову зафіксували земельні махінації

Спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань, під процесуальним керівництвом прокуратури, слідчі поліції Закарпаття повідомили про підозру в злочинах, що стосуються земельних оборудок,  працівникам Держкомзему в місті Тячів. Фігуранти підозрюються в незаконній передачі фізичним особам земель державного користування.

Закарпатські поліцейські викрили на протиправній діяльності організовану злочинну групу, до складу якої входили ексначальник Держкомзему у місті Тячів, його заступниця, а також керівник відділу.

Розслідування злочину вказаних осіб вели, під процесуальним керівництвом прокуратури, працівники слідчого управління ГУНП в Закарпатській області за оперативного супроводу працівників Управління стратегічних розслідувань.

У ході слідства було встановлено, що фігуранти справи незаконно передали фізичним особам 5 земельних ділянок. Йдеться про землі державної власності, що перебували  в користуванні місцевого колективного сільськогосподарського підприємства.

Діючи спільно, правопорушники фальсифікували документи щодо передачі 9,9 га вказаних земель.  Встановлено, що такими незаконними діями вони завдали державі збитків близько 1 млн. гривень.

Ексначальнику міськрайонного управління Держкомзему у місті Тячів і Тячівському районі та його колишній заступниці, а також керівнику відділу повідомлено про підозру в скоєнні злочинів передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України (Службове зловживання та підроблення у складі організованої злочинної групи). 

Слідчі вже завершили досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом для судового розгляду.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *