Ужгордцям покажуть виставу ”Собаче серце”

“Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.

Всі квитки є дійсними на нові дати.У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій.

Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту: [email protected]

Вистава для справжніх естетів театрального мистецтва і шанувальників творчості геніального режисера Валерія Золотухіна. 28 серпня у Закарпатському драмтеатрі вистава “Собаче серце”.

Дія геніальної фантасмагорії М. Булгакова відбувається в 20-і роки в радянській Росії, в самий розпал будівництва соціалізму. Відомий московський професор Пилип Пилипович Преображенський вирішується на експеримент по пересадці сім’яних залоз і гіпофіза померлого бомжа, п’яниці і хулігана Клима Чугункина милому собаці Шарику, знайденому на вулиці.

Олюднення сталося, але експеримент, на жаль, не вдався. Замість доброї собаки на світло з’являється потворний, тупий і агресивний Поліграф Поліграфович Шаріков, який успадкував від свого «донора» лише погані риси. Але це не завадило йому чудово адаптуватися в соціалістичної дійсності і навіть стати начальником підвідділу очищення Москви від бродячих тварин.

Шариков перетворює життя професора Преображенського і мешканців його квартири на справжнє пекло.Підбурюваний головою будинкового комітету Швондер, він пише доноси на свого «творця», вимагає виділити йому житлоплощу і навіть загрожує револьвером. Професору нічого не залишається, як визнати експеримент невдалим і повернути Шарикова в його первісний стан.

Ви можете купити квитки на Собаче серце на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур’єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Дата: 26 листопада 2020 року

Час: 19:00

Місце: Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр, м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12

Ціна: від 90 грн

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *