Ужгород Idea Garage

Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами? Дізнайся і прокачай власну ідею на «Гаражі ідей» соціального підприємництва!

Коли? У четвер 6 червня 2019 р., з 15.00 до 19.00.
Куди? м. Ужгород, вул. Швабська, 25а. Smart Point Hub.

Скільки коштує? Усі витрати покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для тебе участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-тістечка – безкоштовні.

Кого ми запрошуємо?
– соціальних стартаперів;
– власників малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади;
– представників громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми;
– активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом;
– студентів, які думають про власну справу.

Як потрапити на Idea Garage?
Заповнюй анкету до 31 травня включно: https://forms.gle/BrBqgk35m7dQciMF9
З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих. Упродовж 1-3 червня ти отримаєш запрошення, якщо твоя мотивація до участі в заході була переконливою.

Що робитимемо 4 години на Idea Garage?
1. Розберемося, що ж таке соцпідприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу, від громадського активізму і благодійності.
2. Дізнаємося, які соціальні проблеми найбільше хвилюють мешканців міст України.
3. Поділимось ідеями соцпідприємств або придумаємо на місці.
4. Здобудемо шанс потрапити на хакатон і бізнес-акселератор, а також отримати фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, телефонуйте за номерoм 0958730246 або пишіть на [email protected]

Idea Garage проходять у травні-червні 2019 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Idea Garage в Ужгороді: Український форум благодійників, SILab Ukraine, компанія Civitta, Smart Point.

Дата: 6 червня 2019

Початок: 15:00

Місце: Smart Point, швабська 25а.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *